Warsztaty fotograficzne w cieniu drapaczy chmur

Uczniowie klasy 2 RTA Technikum Reklamy z Zespołu Szkół Stenotypii i Języków Obcych z Ogrodowej obiektywem aparatu rejestrowali tajemnicze, ogromne, nowoczesne szklane konstrukcje. Tematem warsztatów była kompozycja, rytm i perspektywa w architekturze, pod okiem nauczyciela Stanisława Mulewicza. Uczniowie mogli rozwijać podczas zajęć swoje zainteresowania fotografią, wykazać się kreatywnością oraz chęcią zrobienia „dobrej fotki”. Robienie zdjęć, to jedna z przyjemniejszych form realizowania swojej pasji. Wydawałoby się, że zwykła i banalna fotografowana scena, dzięki dobremu kadrowaniu, wypełnieniu ciekawym światłem, staje się nagle magiczna i nieoczekiwanie piękna. Entuzjaści fotografii mają wspaniałą okazję, aby złapać kadr, którym można się później pochwalić. Architektura Warszawy zaprasza naszych uczniów do kolejnych, owocnych plenerów fotograficznych.