Pracownicy

Pracownicy Zespołu Szkół Stenotypii i Języków Obcych

Dyrekcja

  • Arkadiusz Olejniczak – Dyrektor
  • Aleksandra Lizurej – Wicedyrektor 
  • Iwona Stępień – Wicedyrektor

Nauczyciele

  • Augustyniak Izabella – język niemiecki
  • Bednarczyk-Iwanek Anna – język angielski, przedmioty turystyczne
  • Błaszczyk Dorota – przedmioty turystyczne
  • Brandmiller-Witkowska Lidia – język rosyjski
  • Brzozowska-Karasek Anna – język polski, doradztwo zawodowe
  • Ignatieva Angelina – język rosyjski
  • Chotkiewicz Aleksandra – wychowanie fizyczne
  • Cieśluk Ewelina – etyka, religia, wdż
  • Czepik Barbara – historia, historia i społeczeństwo
  • Czerwińska Aneta – biologia, wiedza o społeczeństwie
  • Dąbrowski Paweł – przedmioty reklamowe
  • Ferens Mirosława – matematyka
  • Goruk-Górski Piotr – edukacja dla bezpieczeństwa
  • Gottner Krystyna – przedmioty hotelarskie
  • Gryżewski Kamil – Wychowanie fizyczne
  • Hulewska Grażyna – Matematyka, psychologia
  • Jakubowska Anna – przedmioty ekonomiczne, handlowe
  • Jordan Aleksandra – język polski, wiedza o kulturze, filozofia
  • Kijak Aleksandra – pedagog
  • Kosiba-Kuszyńska Krystyna – przedmioty reklamowe
  • Kozłowski Henryk – wiedza o kulturze
  • Kupiec Krystyna – biologia
  • Latek Małgorzata – język angielski
  • Lech Anna – informatyka
  • Lizurej Aleksandra – przedmioty ekonomiczne, handlowe, wychowanie fizyczne
  • Łuczyńska Joanna – przedmioty hotelarskie, turystyczne, zarządzania i marketingu
  • Maińska Beata – geografia
  • Markowska Iwona – chemia
  • Milczarek Ewa – geografia
  • Moszyńska-Bogdan Joanna – przedmioty administracyjne, doradztwo zawodowe, język niemiecki
  • Mulewicz Stanisław – przedmioty reklamowe
  • Nowicka Anna – język francuski
  • Olejniczak Arkadiusz – przedmioty administracyjne, historia, historia i społeczeństwo, wiedza o społeczeństwie
  • Ostanek Andrzej – geografia, przedmioty turystyczne
  • Ozdoba Monika – przedmioty turystyczne, wychowanie fizyczne
  • Palczewski Bartłomiej – wychowanie fizyczne
  • Pietrzak Mirosława – bibliotekarstwo
  • Piwnik Grażyna – przedmioty gastronomiczne, hotelarskie, turystyczne
  • Radzio Magdalena – fizyka
  • Rurarz Tomasz – historia, historia i społeczeństwo, wiedza o społeczeństwie
  • Rutkowska Katarzyna – język francuski
  • Stacharska Anna – matematyka
  • Stefaniuk Barbara – wychowanie fizyczne, bezpieczeństwo i higiena pracy
  • Stępień Iwona – język polski
  • Szejman-Naczk Alicja – przedmioty turystyczne
  • Szymalak Sebastian – język angielski, język angielski zawodowy
  • Ślęzak Piotr – przedmioty reklamowe
  • Woźniczko-Magdalena – przedmioty gastronomiczne
  • Sacharczuk Krystian – religia
  • Witos Olga – język angielski, język angielski zawodowy
  • Wróbel Małgorzata – język angielski, język angielski zawodowy
  • Zawadzka Marianna – pedagog
  • Zawiła-Niedźwiedzka Magdalena – geografia, przedmioty turystyczne
  • Wieczorek- Bugajska Halina – religia