Pożegnanie Pani Dyrektor Mirosławy Popek

Są wydarzenia w historii szkoły, które otwierają lub zamykają kolejne jej rozdziały. Do tych wydarzeń niewątpliwie należała uroczystość pożegnania p. Dyrektor Mirosławy Popek, której 5-letnia kadencja właśnie dobiegła końca i zbiegła się z decyzją o przejściu na emeryturę.

We wtorek, 11 marca 2014 r. zaprosiliśmy Panią Dyrektor do auli na spotkanie z nauczycielami, pracownikami administracji, słuchaczami szkoły policealnej i uczniami technikum.

Program opracowany w drobnych szczegółach przez p. Joannę Moszyńską-Bogdan rozpoczął mini koncert młodej i utalentowanej piosenkarki, gitarzystki i kompozytorki Ellie, czyli Eweliny Engwert.

Usłyszeliśmy w jej wykonaniu trzy utwory, pierwszy z nich dedykowany był specjalnie Pani Dyrektor.

Dziękujemy za świetny występ! Jeśli chcecie posłuchać więcej,

piosenki Ellie i informacje o niej znajdziecie w Internecie.

Następnie (mocno wzruszony) głos zabrała „sprawczyni” całego zajścia. Potrzebne były nawet chusteczki.

Nadszedł czas na podziękowania, życzenia, kwiaty i prezenty: od uczniów Technikum i słuchaczy I roku Szkoły policealnej dziennej, oraz od II roku Szkoły policealnej dziennej.

Przekazaliśmy też kwiaty od Słuchaczy I i II roku szkoły zaocznej.

Czas na podziękowania od wszystkich nauczycieli i pracowników administracji szkoły. Zaśpiewaliśmy 100 lat!

Okazja była podwójna, bo Pani Dyrektor to marcowe zodiakalne .

Wszystkie spisane życzenia były głośno odczytywane przez Panią Dyrektor.

Nie mogło się obejść bez tortu wykonanego mistrzowską ręką p. Alicji Szejman-Naczk.

Był tak pyszny, że nie został ani okruszek, ani ślad kremu.

Pani Dyrektor! Dziękujemy i zapraszamy do odwiedzania nas przy okazji i bez okazji.